Košarkaši Livna izgubili u neizvjesnoj završnici od Busovače. Double-Double Ante Džepine

11. veljače 2018., 21:07

Košarkaši KK Livna, u svojoj povratničkoj seniorskoj sezoni, bili su jako blizu prvoj pobjedi ove sezone. U goste je stigla Busovača, u utakmici 12. kola 1. lige Herceg Bosne.

Nakon prvih 10 minuta, naši momci su imali minimalnu prednost, međutim, na “veliki odmor” Busovača odlazi s 8 koševa prednosti. Rezultat je bio 32-40.

Iako su košarkaši Busovače bili u naletu, naši košarkaši nisu se predavali te su uspjeli zadržati rezultatsku neizvjesnost. Početkom posljednje četvrtine gosti rade veliku prednost te odlaze na 12 koševa suficita. Međutim, predvođeni Antom Džepinom, livanjski košarkaši uspijevaju se približiti na 4 koša razlike. Snage... za potpuni preokret nije bilo.

Konačni rezultat bio je 70-75.

Najbolji domaći igrač bio je Ante Džepina koji je ostvario Double-Double učinak od 28 koševa i 12 skokova dodavši još i 4 asistencije. Nikolić je postigao 16, Dizdar 13 a 10 koševa zabio je Pajčin.

Kod gostiju najefikasniji je bio Milinović sa 19 postignutih koševa. Sljedeći vikend naši košarkaši gostuju u Posušju.